Promocja pakietów CANAL+

Promocja HBO HD

Prezent Filmbox HD

Nowy cennik

Tenis Premium HD

O nas

JUTRA Spółka z o.o. (dawniej Firma Usługowo-Handlowa JUTRA ) powstała w roku  2003.

Jako pierwsza rozpoczęła na terenie, najpierw samego miasta, a z czasem całej gminy Połczyn-Zdrój, profesjonalne dostarczanie internetu dla firm i mieszkańców.

Pierwsze aktywacje miały miejsce na przełomie 2003/2004 roku w oparciu o jeden nadajnik radiowy i łącze w technologi POLPAK-T ( łącze symetryczne) o przepustowości min. 2Mbs/2Mbs. Dostarczano wtedy klientom pasmo 48kbs lub 64kbs. Dla porównania warto zaznaczyć, że w tym czasie istniały jeszcze świadczone przez TP SA łącza wdzwaniane telefoniczne - płatne za impuls - o prędkości ok. 36kbs.

W raz z rozwojem firmy i postępem technologicznym , oferta Firmy i jakość działania ulegały stałej poprawie. Od kilku lat dysponujemy łączem w technologii światłowodowej ATM z rezerwą ok. 30% w stosunku do zapotrzebowania.

Baza technologiczna to :

  • serwery firmy DELL,
  • nadajniki w oparciu o sprzęt/oprogramowanie firmy Mikrotik,
  • router, switche firm Cisco, RedBack i inne.
  • sprzęt GPON firmy Dasan oraz ZTE

 

Oprócz dostarczania internetu, zajmujemy się również sprzedażą drobnego sprzętu i usługami informatycznymi oraz pracami wysokościowymi. W naszym biurze znajduje się również kawiarenka internetowa z szybkim dostępem do internetu.

Od roku 2012 rozpoczęliśmy inwestycje w technologię światłowodowąj - wybierajać standard GPON, jako wiodący.

W dniu 1 grudnia 2012 roku FUH JUTRA stała się spółką JUTRA Sp z o.o.